جستجو
Filters
Close

جشنواره هدایای نقدی

مشتریان محترم و وفادار شرکت پارس الرمس

ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه عزیز؛ به استحضار میرساند شرکت پارس الرمس مانند سال گذشته به منظور قدردانی از خریداران کولرهای گازی هایر و شارپ، امسال نیز جشنواره تابستانه هدایای نقدی کولر های گازی هایر و شارپ را برگزار می نماید.

خریداران عزیز برای دریافت هدایای نقدی خود باید شرایط و ضوابط ذیل را رعایت فرمایند:

  • جشنواره تابستانه کولرهای گازی هایر و شارپ از تاریخ 96/3/24 آغاز و تا 96/4/15 اعتبار خواهد داشت.
  • هدایای نقدی فقط شامل مدلهای ذکر شده در طرح های ذیل که به تفکیک هایر و شارپ خواهد بود و مابقی مدل ها شامل شرایط جشنواره نمیباشد.
  • شرط اصلی بهره مندی خریداران محترم از هدایای جشنواره تابستانه، نصب دستگاه خریداری شده فقط از طریق تماس با مرکز امور مشتریان شرکت پارس الرمس به شماره 64863-021و دریافت کد نصب از تاریخ 96/3/24 تا پایان مدت جشنواره میباشد.
  • خریداران محترم پس از تماس با مرکز امور مشتریان شرکت پارس الرمس و ثبت درخواست نصب دستگاه و اعلام شماره تلفن همراه خود، پیامکی شامل کد نصب از سوی شرکت دریافت خواهند کرد. لازم است مشتریان گرامی کد مذکور را پس از نصب دستگاه توسط نمایندگان مجاز شرکت پارس الرمس بوسیله شماره همراه اعلامی خود به شماره 300064865 پیامک نمایند تا کارشناسان شرکت پس از بررسی و تأیید نصب دستگاه ظرف مدت 60 روز کاری پس از پایان جشنواره مبالغ هدیه نقدی را به حساب خریداران محترم واریز نمایند
  • شرکت پارس الرمس محق خواهد بود در هر زمان نسبت به تغییر شرایط و ضوابط جشنواره اقدام نموده و پس از اتمام مهلت شرکت در جشنواره و بررسی اطلاعات خریداران محترم اقدام به پرداخت هدایای مصرف کنندگان گرامی نماید.
  • بدیهی است درخواست هایی که پس از پایان مدت جشنواره ارسال شوند، مشمول هدیه نقدی نخواهند بود.
  • تمامی مراحل تأیید و پرداخت هدایای نقدی جشنواره تابستانه، توسط شرکت پارس الرمس انجام خواهد شد و فروشگاههای محترم عرضه کالا، مسئولیتی در ازای دریافت مدارک و یا پرداخت مبالغ هدایای نقدی نخواهد داشت.

امید است به حول قوه الهی وحمایت همیشگی شما خریدار محترم؛ بتوانیم خدمتگزار کوچیکی برای شما باشیم.