جستجو
Filters
Close

AmazonGo

 برگرفته شده از سایت https://www.amazon.com

برای مشاهده ویدیو کامل به آدرس http://www.aparat.com/v/D06B4 مراجعه کنید.

AmazonGo چیست؟
AmazonGo یک نوع جدید از فروشگاه با پرداخت رایگان می باشد. ما پیشرفته ترین فناوری خرید در جهان را ایجاد کرده ایم تا شما هیچوقت در صف انتظار نباشید.با چنین تجاربی، به سادگی با استفاده از اپلیکشن AmazonGo وارد فروشگاه شده، محصول مورد نظر را خود را خریداری میکنید. بدون هیچ صف انتظاری و بدون هیچ  پرداختی.


چگونه کار میکند؟
تجربه خرید پرداخت رایگان ما، از همان نوع از فناوری های مورد استفاده در ماشین های خودران می باشد.
تکنولوژی Just-Walkout ما، به طور اتوماتیک، تمامی کالایی که خریداری یا مرجوع شده را شناسایی می کند و توسط کارت مجازی آنها را ردیابی می کند. زمانیکه خرید خود را انجام دادید می توانید فروشگاه را ترک کنید. پس از مدت کوتاهی، اکانت آمازون شما شارژ شده و رسید خرید به شما ارسال می شود.

پس من می توانم به طور معمولی خرید کنم؟
بله. کافیست جستجو کنید و مانند هر فروشگاه دیگری خرید کنید. سپس سفارش شما ثبت شده و آماده ارسال خواهد بود. نه صف انتظاری و نه پرداختیچه چیزی می توانم از AmazonGo خریداری کنم؟
پیشنهاد ما به شما صبحانه آماده، ناهار، شام و اسنک های تازه می باشد، که توسط سرآشپزهای نمونه و در آشپزخانه و نانوایی های محلی موردعلاقه تان تدارک دیده شده است.
مواد غذایی ما از محصولات اساسی مانند نان، شیر، پنیر صنعتی و شکلات های محلی می باشد.
برای پخت سریع در خانه می توانید از دستور غذایی Amazon kit استفاده کنید.
فروشگاه چقدر است؟
ما تقریبا 1800 فوت مربع فضا داریم تا مشتری بتواند به راحتی در زمانهای شلوغ سریع داخل و خارج شود.

برای شروع به چه چیزی نیاز دارم؟
تمام چیزی که نیاز دارید یک اکانت آمازون، گوشی هوشمند و نرم افزار رایگان AmazonGo می باشد.

چرا AmazonGo را ساختید؟
چهار سال پیش از خودمان پرسیدیم: چه می شود اگر فروشگاهی بدون صف انتظار و پرداخت بسازیم؟ آیا می توانیم از مرزهای بینایی کامپیوتر و یادگیری ماشین، برای ایجاد یک فروشگاهی که در آن مشتریان بتوانند به سادگی آنچه را میخواهند خریداری کنند، عبور کنیم؟ پاسخ ما به این سوالات AmazonGo است و خرید به صورت Just-Walkout.