جشنواره عیدانه کانن – کلارآباد

این جشنواره که هم اکنون در حال برگزاری است ، از تاریخ یکم تا سیزدهم فروردین ماه در محل مجتمع تجاری پانوراما در شهرستان کلارآباد مازندران در حال اجرا خواهد بود.

در این جشنواره محصولات پارس الرمس با قیمت ویژه به بازدید کنندگان و حاضرین در جشنواره عرضه خواهد شد. از سوی دیگران حاضرین می توانند با شرکت در این جشنواره از جوایز مربوط به قرعه کشی بعد از جشنواره شامل دوربین های DSLR و سلفی پرینتر های کانن و بسیاری از جوایز نقدی و غیر نقدی ارزنده دیگر برخوردار گردند.

از حواشی جذاب این جشنواره می توان به عکسهای یادگاری مراجعه کنندگان به جشنواره اشاره کرد.

تا فرصت هست در حین مسافرت خود ضمن لذت از سفر خاطرات به یادماندنی را با پارس الرمس تجربه کرده و از طرفی شانس برنده شدن در قرعه کشی را از دست ندهید.

 

جناب آقای حسین حسینی برنده خوش شانس یک دستگاه 206

مراسم اهدای یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶

مراسم اهدای یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ شرکت پارس الرمس نماینده رسمی و انحصاری سیستم های تهویه مطبوع هایر در ایران به منظور قدردانی از حمایت مستمر مشتریان خود؛ اقدام به اهدای ۱ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ به صورت قرعه کشی از بین اعضای باشگاه مشتریان وفادار شرکت پارس الرمس کرده است که در مدت […]

مراسم قرعه کشی 4 دستگاه خودروی 207 و 600 دستگاه پرینتر کانن

مراسم قرعه کشی جشنواره دوربین های عکاسی کانن۴ دستگاه پژو ۲۰۷ و ۶۰۰ دستگاه پرینتر رنگی

شرکت پارس الرمس به منظور ارتباط بیشتر با مشتریان و تداوم آن هر ساله اقدام به برگزاری جشنواره های فروش محصولات خود کرده که پس از اتمام آن هدایای ارزشمندی به عزیزانی که طی بازه زمانی اعلام شده خرید خود را بدهند،پس از قرعه کشی اهدا خواهدشد. جشنواره عیدانه کانن که شروع آن از عید […]

مراسم قرعه کشی یک دستگاه BMW X4جشنواره کولرهای گازی هایر پارس الرمس(نماینده انحصاری کولرهای گازی هایر و شارپ در ایران)در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

مراسم قرعه کشی یک دستگاه BMW X4جشنواره کولرهای گازی هایر پارس الرمس(نماینده انحصاری کولرهای گازی هایر و شارپ در ایران)در هتل اسپیناس تهران برگزار شد. به منظور قدردانی از حمایت مستمر مشتریان خود؛ اقدام به اهدای ۱ دستگاه خودرو BMW X4 به صورت قرعه کشی از بین مصرف کنندگانی کرده است که از تاریخ اول […]

مراسم قرعه کشی جشنواره کولرهای گازی هایر-۲ دستگاه HYUNDAI ACCENT

 با انجام مراسمی در هتل اسپیناس در ماه مبارک رمضان،قرعه کشی ۲ دستگاه HYUNDAI ACCENT برگزار شد. شرکت پارس الرمس نماینده شرکت هایر در ایران به پاس وفاداری مصرف کنندگان کولرهای گازی هایر و به منظور قدردانی از حمایت مستمر آنها اقدام به اهدای دستگاه خودرو HYUNDAI ACCENT از طریق برگزاری قرعه کشی کرد.