• دوربینهای عکاسی کانن

    انواع دوربین های عکاسی،فیلم برداری و لنزهای حرفه ای canon با ضمانت پارس الرمس

  • کولرهای گازی هایر

    هایر با در اختیار داشتن مراکز بیشمار توسعه و تحقیق محصول، شرکت های تجاری بزرگ و شبکه وسیع فروش، همواره در حال بررسی نیازهای مشتریان خود می باشد.

  • کولرهای گازی شارپ

    مولد یون پلاسما کلاستر در داخل دستگاه مخصوص فضای داخلی یون های پلاسما کلاستر مثبت و منفی را در داخل اتاق آزاد نموده و برخی از قارچ ها و ویروس های موجود در هوا را کاهش می دهد.

درباره ما

“پارس الرمس” اگر نگوییم قدیمی ترین، بی شک یکی از اصلی ترین شرکتهای وارد کننده لوازم خانگی و محصولات صوت و تصویر در بازار ایران است.
شرکت پارس الرمس در سال 1372 شمسی شروع به فعالیت نموده و به عنوان اولین نماینده رسمی توزیع کل محصولات صوتی و تصویری سونی منصوب گردید و بعد از مدت کوتاه با توجه به عملکرد بی نظیر در توزیع محصولات به صورت جزئی و کلی موفق گردید نمایندگی های رسمی محصولات دیگری همچون دوربینهای عکاسی کانن، کولرهای گازی هایر و شارپ، تلویزیون های توشیبا، محصولات پایونیر، ایسر، یاماها و والرا را در کنار سونی داشته باشد.
در حال حاضر شرکت پارس الرمس نمایندگی رسمی دوربینهای عکاسی و لنزهای کانن، کولرهای گازی هایر در ایران و همچین ارائه دهنده خدمات پس از فروش برای کلیه این محصولات نیز می باشد. ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه های آنها هدف بسیار مهمی است که مجموعه شرکت پارس الرمس به دنبال آن می باشد و خریداران محترم پس از خرید محصول از عاملان فروش می توانند خدمات آنها را از یک مرکز جامع فنی و مجرب و متمرکز دریافت نمایند. مشتریان محترم اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده از عاملان فروش این شرکت، دارای شماره سریال معتبر از کمپانی اصلی تولید کننده بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و با گارانتی اصیل پارس الرمس ضمانت خواهد شد.

کانن و نگاه متفاوت

دوربین های دیجیتال کانن در سه رده کلی دسته بندی می شوند:

دوربین های DSLR این شرکت که با نام اختصاری EOS شناخته می شوند و مناسب مصارف حرفه ای هستند.
دوربین های با استفاده عمومی که با نام تجاری PowerShot در ابتدای نام آن ها شناخته شده هستند.
دروبینهای خانگی و ساده که با عنوان IXUS شناخته می شوند.

آشتی با طبیعت با سیستم های تهویه مطبوع

این روزها به دلیل گرم شدن دمای کلی زمین و نیز حفظ محیط زیست، تهیه یک سیستم تهویه مطبوع که دوستدار محیط زیست باشد امری ضروری است که این شرکت، کولرهای گازی هایر با موتور کم مصرف ؛ طراحی زیبا و نیز تولید صدای خیلی کم که قابلیت سرمایش و گرمایش را نیز دارد، وارد بازار ایران کرده است.