خدمات کولرهای گازی

دو برند هایر و شارپ سالهاست تحت پوشش گارانتی پارس الرمس فعالیت می نمایند. این دو برند آسیایی در گروه کولرهای پنجره ای و پنل های سرمایش گرمایش و همچنین هواسازهای ایستاده اداری با معرفی نمایندگی هایی در سرتاسر کشور خاطر شما را از گارانتی آسوده می کند.

خدمات تلوزیون های توشیبا

پارس الرمس نماینده رسمی تلوزیونهای توشیبای ژاپن است. مهم نیست از کدام نمایندگی خرید کرده باشید، تنها باید در هنگام خرید مطمئن شوید که محصولی که خریداری می کنید گارانتی پارس الرمس باشد. بعد از آن خیالتان در مورد خدمات توشیبا در ایران کاملا راحت است.

خدمات ماشینهای اداری کانن

مرکز خدمات پارس الرمس ، افتخار دارد که به تازگی به جز دوربینهای دیجیتال کانن ، ماشینهای اداری کانن را نیزعرضه نموده و در کنار عرضه این محصولات خدمات گسترده ای را نیز در زمینه ماشینهای اداری کانن ارائه می نماید و این تازه ابتداء راه است …

خدمات دوربینهای دیجیتال کانن

مرکز خدمات پارس الرمس ، برای دوربینهای کانن گارانتی اصلی سه ساله خاورمیانه کانن رو ارائه می دهد. این خدمات شامل موارد تعویض، تعمیرات، و همچنین برگزاری کارگاههای آموزشی کانن آکادمی برای خریداران دوربینهای کانن با گارانتی اصلی است.

خدمات اصلی

 • تعمیرات

  تعمیر انواع دوربینها، کولر و تلوزیونهای دارای گارانتی پارس الرمس

 • خدمات پس از فروش

  خدماتی همچون نصب، راه اندازی و تحویل کالا در محل مشتری

 • آموزش

  در خصوص دوربینهای کانن ، خدمات آموزشی و برگزاری کلاسه و کارگاهای آموزشی عکاسی و کار با دوربین به صورت رایگان

 • خدمات در محل

  رفع ایراد کولرهای گازی هایر و شارپ، تلویزیونهای فیلیپس و توشیبا با گارانتی پارس الرمس

 • تامین قطعات

  بدلیل تعهد همیشگی به مشتری در تمام طول مدت گارانتی و گاهی حتی تا چند وقت بعد از آن خود را متعهد به تامین قطعات محصولات خریداری شده  می دانیم .

مرکز خدمات پارس الرمس

ما به کیفیت خدمات اعتقاد داریم

مهم نیست چه محصولی می خرید، حتی با کیفیت ترین محصولات هم بدون داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش خوب ، دچار اشکال خواهند شد. به همین دلیل پارس الرمس تمام تلاش و توان خود را وقف خدمات با کیفیت نموده است . هرچند در مورد محصول هم بهترینهای دنیا را در اختیار داریم .

تخصص های ما

دوربین های کانن
کولرهای هایر
کولرهای شارپ
تلوزیون های توشیبا

آشنایی با مرکز خدمات پارس الرمس

شرکت پارس الرمس با حدود سی سال سابقه درخشان کاری که طی آن برندهای بسیار معتبر و معظمی همچون Sony, Toshiba, Philips, Canon, Sony Ericsson, Nokia, Yamaha, Haier, Sharp, Hikvision, Uniview را نمایندگی کرده است، در کشور عزیزمان ایران مشغول به فعالیت می باشد.
مرکز خدمات پارس الرمس در حال حاضر با بیش ازسیصد نمایندگی خدمات پس از فروش در کل کشور، خدمات بسیار مطلوب و ارزنده ای را به مشتریان این شرکت ارائه می دهد.
کلیه امور خدماتی توسط افراد بسیار مجرب و ورزیده که به بهترین تجهیزات و ابزار آلات مجهز هستند، حد اکثر طی مدت دوازده الی بیست و چهارساعت پس از درخواست، انجام می پذیرند.
مرکز تماس مجهز واحد خدمات توسط اپراتورهای حرفه ای و آموزش دیده، توانایی رسیدگی و پاسخگویی به بیش ازهزار تماس در مدت زمان کارکرد روزانه شرکت را دارد.
کلیه درخواستهای خدمات بصورت فوری به مراکز و نفرات مسئول ارجاع می گردند.
به لطف پروردگار متعال و تلاشهای بی وقفه مدیریت و پرسنل شرکت، در سال سپری شده، خدمات پارس الرمس با بیش از 95% رضایتمندی مشتریان در بین برترین خدمات کل کشور قرار گرفت.
خداوند را به خاطر کسب این افتخار شکرگزاریم و بر عزم خود برای پیشرفت و ارتقاء خدمت رسانی به مشتریان عزیزمان، بیش از پیش استواریم

آشنایی با متخصصین مرکز خدمات پارس الرمس

امیر قره سواری

امیر قره سواری

تکنسین دوربین های کانن
محمد مهدی وحیدی

محمد مهدی وحیدی

تکنسین تلویزیون
مهدی دولتشاهی

مهدی دولتشاهی

سوپروایزر کولرهای گازی هایر و شارپ
وحید اقدسی

وحید اقدسی

تکنسین تلویزیون
مهرداد قهاری

مهرداد قهاری

سوپروایزر دوربین های کانن

رضایت مندی مشتریان

مشتری

باعث خوشبختی است که با خانواده پارس الرمس آشنا شدم. بنده ضمن خرید یکی از محصولات شرکت، در جشنواره عیدانه پارس الرمس هم برنده جایزه شدم و از بابت خدمات پس از فروش شرکت بسیار ممنون و راضی هستم . امیدوارم خانواده پارس الرمس روز به روز گسترش پیدا کند.

مشتریطراح وبسایت
احمد عباسی

روزی که قصد خرید دوربین داشتم ، از اینکه کانن را انتخاب کنم مطمئن بودم ، اما تا آن زمان خیلی به موضوع گارانتی فکر نکرده بودم. با اندک تحقیقی می توان متوجه شد که خرید با گارانتی پارس الرمس چقدر برای داشتن یک دوربین که واقعا دوستش دارید ، اهمیت دارد . تا خودتان مقایسه نکنید متوجه نخواهید شد .

احمد عباسیعکاس
مهدی منصوری

بنده خدمات پارس الرمس را چندین سال است که آشنایی دارم و از این شرکت هر محصولی که عرضه کنند با اشتیاق خریداری میکنم چون خدمات با کیفیت و با صداقتی ارائه میدهند.

مهدی منصوریعکاس خبری