به پارس الرمس خوش آمدید

تضمین کیفیت با اصالت کالا، با گارانتی اصیل پارس الرمس

شرکت پارس الرمس، از سال 1385 تاکنون نمایندگی رسمی برندهای معتبری را بر عهده داشته است. این شرکت ضمن واردات مستقیم کالا از برندهای معتبر و توزیع آن بصورت گسترده در سراسر ایران، مرکز خدمات پس از فروش پارس الرمس را با رویکرد خدمت رسانی به مشتریانی گرامی برای برندهای معتبری چون، Haier ،Canon که شامل دوربینهای عکاسی و کولرهای گازی می باشد،راه اندازی کرده است. محصولات این شرکت، تماماً دارای گارانتی بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل در طول دوره گارانتی از خدمات پس از فروش این شرکت برخوردار می باشند. رضایت کامل مشتریان از کالاها و خدمات ارائه شده از اهداف سازمانی این مجموعه بوده و میزان توفیق در این موضوع ، با باز خوردی که از مشتریان گرفته می شود ارزیابی و سنجیده می شود. شرکت پارس الرمس با اعتقاد و باور به رسالت صداقت و مشتری مداری، تلاش خود را برای ارائه کالای با کیفیت انجام داده و اصالت تمامی کالاهای ارائه شده را تضمین و با ضمانت نامه معتبر عرضه می نماید. کالاهای تولید شده توسط کمپانی های معتبر و بزرگ که دارای واحدهای تضمین و کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه می باشند، از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند و چون خریدار هوشمند همواره به دنبال خرید کالای اصل و با کیفیت است، ما به این خواسته مشتریان خود ارج نهاده و تنها کالاهای اصل را ارائه و اصالت آنها را تضمین مینماییم. متاسفانه بسیار مشاهده شده است که در خرید یک محصول، مشتریان به فروشندگان یا واردکنندگان متفرقه مراجعه و یک دستگاه را به شرط اصالت و ضمانت اصلی خریداری نموده اند ولی در زمان بروز مشکل، متوجه شده اند که اصالت و ضمانت محصول و یا قطعات استفاده شده برای تعمیر دستگاه دارای مشکل بوده و فروشنده صداقت کافی را در برخورد با ایشان نداشته است. همچنین شما به عنوان یک مشتری ممکن است در زمان خرید همواره یک حس بی اعتمادی و عدم اطمینان کافی را تجربه کرده باشید و به عبارت دیگر خرید خود را با آرامش خاطر و بدون دغدغه انجام ندهید. ایجاد آرامش در مشتریان هنگام خرید و حذف دغدغه های آنها هدف بسیار مهمی است که مجموعه شرکت پارس الرمس به دنبال آن می باشد و خریداران محترم پس از خرید محصول از عاملان فروش می توانند خدمات آنها را از یک مرکز جامع فنی و مجرب و متمرکز دریافت نمایند. مشتریان محترم اطمینان داشته باشند که کالای خریداری شده از عاملان فروش این شرکت، دارای شماره سریال معتبر از کمپانی اصلی تولید کننده بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و با گارانتی اصیل پارس الرمس ضمانت خواهد شد.

دوربین  عکاسی- لنز کانن و کولرهای گازی هایر را با خیال آسوده با گارانتی اصل و اصیل پارس الرمس خریداری نمائید.

 در صورت بروز هرگونه سوال و یا بروز مورد فنی در دستگاه های خریداری شده با گارانتی  اصلی این شرکت ، با شماره 02164863 تماس حاصل فرمائید تا کارشناسان این شرکت  به شما یاری برسانند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که این شرکت در قبال محصولات خود دارد، استفاده نمائید.

services-head-canon

خدمات پس از فروش دوربین های عکاسی کانن

شرکت پارس الرمس چندین سال است که یکی از شرکتها در تامین لوازم مورد نیاز عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای بوده و با وارد کردن کالاهای مختلف از نمایندگی اصل کانن در خاورمیانه، گامی بزرگ در جهت معرفی محصولات عکاسی به ایرانیان برداشته است .این شرکت علاوه بر اینکه یکی از 2 نماینده رسمی و اصلی فروش دوربین های کانن در ایران میباشد؛ عهده دار خدمات پس از فروش محصولات اصلی کاننی است که با گارانتی اصیل پارس الرمس وارد بازار گردیده است.

services-head-hier

خدمات پس از فروش کولرهای گازی هایر

تکنسین های این شرکت دورهای تخصصی و تکمیلی پیرامون نصب و تعمیرات کولرهای گازی را گذرانیده اند و با دانش و علم کافی جوابگوی نصب  و مشکلات احتمالی دستگاه های شما خواهند بود. لازم به توضیح است در صورت نیاز به تعویض قطعه‌ی معیوب از قطعات اصلی و مورد تایید کمپانی تولید کننده استفاده خواهد شد و ما برای تضمین کیفیت و اصالت دستگاه های خود ، 2 سال برای قطعات و 5 سال برای کمپرسور خدمات پس از فروش ارائه خواهیم داد.